535 04 50 50 gabinet@papilio.waw.pl

LECZENIE ŁYSIENIA I WYPADANIA WŁOSÓW

Karboksyterapia na wypadanie włosów –  redukcja AŻ do 77 %

Karboksyterapia jest metodą, która m.in. bardzo skutecznie radzi sobie z problemem wypadania włosów i łysieniem.  Powoduje wzmocnienie i regenerację cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla na obszary zmienione chorobowo. CO2 w organizmie człowieka silnie rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając tym samym przepływ krwi do obszaru poddanego terapii. Dodatkowo dwutlenek węgla mocno pobudza krążenie, powodując tym samym zwiększenie ilości tlenu oraz substancji odżywczych.

Karboksyterapię można łączyć z mezoterapią z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy peptydów w celu stymulacji wzrostu włosów u osób, które mają problem z łysieniem.

Mezoterapia igłowa i mikroigłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa jest skuteczną metodą na kłopoty z włosami, zwłaszcza w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle substancji odżywiających włosy powodują, że następuje głęboka regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, a w 20% przypadków możliwe jest nawet odrastanie włosów.

Zmniejsza efekty wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenia. Zapobiega problemom skóry głowy, zwiększa gęstość i grubość włosów. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępach około 14 dni. Po wykonaniu serii zabiegów zostaje zahamowany proces ich wypadania w nadmiernej ilości. Włosy stają się mocniejsze, gęste, odżywione i pełne blasku.

Zadzwoń