535 04 50 50 gabinet@papilio.waw.pl

O NAS

 

O gabinecie

Gabinet Papilio to wyjątkowe miejsce na mapie Ząbek. Wykwalifikowani specjaliści zadbają zarówno o piękno Twojego wyglądu zewnętrznego, jak i świetne samopoczucie.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze na rynku zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i dermatologii.

Obserwując najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej stale się rozwijamy i na bieżąco podwyższamy kwalifikacje.

Poznaj nasz zespół

Zofia Cieślik – Dyplomowany Specjalista: Med Shape, Mezoterapii, Kriolipolizy, Lipolizy iniekcyjnej, Infuzji tlenowej, FoodDetective Cambridge Diagnostics

Kosmetologia i medycyna estetyczna są jej pasją, a poprzez pracę w Papilio – realizuje je w życiu codziennym. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży „beauty” oraz sukcesywnie poszerza wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i kursach. Jest osobą pełną pozytywnej energii i pogody ducha, zabiegi odbywają się w sympatycznej i swobodnej atmosferze. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz profesjonalnej konsultacji, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

rakowska

mgr Malwina Rakowska – Kosmetolog

Wykształcenie :
– Studia magisterskie – Wyższa Szkoła Zawodowa kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, kierunek: kosmetologia, specjalizacja: Kosmetologia Estetyczna
– Studia licencjackie – Wyższa Szkoła Zawodowa kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, kierunek: kosmetologia, specjalizacja: SPA & Wellness
– Szkolenie z mezoterapii igłowej FUSION i karboksyloterapii
– Szkolenie z mezoterapii igłowej twarzy i ciała
– Szkolenie z wypełnienia kwasem hialuronowym

Mgr Malwina Rakowska jest licencjonowanym kosmetologiem.  Od ponad 6 lat zajmuje się profesjonalnie kosmetyką . W celu podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej skończyła liczne kursy. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu nieinwazyjnych metod odmładzania skóry. Uczestniczka kursów uprawniających do wykonywania innowacyjnych zabiegów FUSION za pomocą urządzenia Ultim. Systematycznie bierze udział w licznych kongresach konferencjach, krajowych i zagranicznych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani mgr Malwiny Rakowskiej możecie Państwo liczyć na doradztwo dotyczące zarówno doboru zabiegu jak również opracowanie całościowego programu zabiegów.

Malwina Rakowska o sobie:
Mój zawód jest moją pasją, dlatego za każdym razem z przyjemnością patrze na efekty mojej pracy, a zadowoleni klienci są wielką nagrodą za staranność jaką wkładam w wykonywanie swojej pracy.

Zadzwoń